شناسه محصول: 1700018

ماژول سیسکو GLC-T

GLC-T ماژول سیسکو( گیگالایت GE-GB-P1RC-E)

ماژول یک قطعه سخت افزاری می باشد که کاربرد های متعددی دارد و با توجه به نیاز خود می توانید دستگاه خود را توسط ماژول ارتقا دهید. این مدل از ماژول یک ماژول فیبر نوری است که با سوئیچ هایی که دارای پورت Uplink هستند سازگاری دارد. SFP ماژول مدل‌های مختلفی دارد و برای اکثر سوئیچ‌های سیسکو مناسب می‌باشد. شما می‌توانید به راحتی این قطعه سخت افزاری را به سوئیچ‌های خود متصل کنید و با توجه به نوع پورت و هزینه، ماژول خود را انتخاب کنید و پهنای باند انتقال شبکه را ارتقا دهید. ابعاد این محصول برابر با 8.5*13.4*56.5 میلیمتر و وزنی برابر 75 گرم است.

تحویل فوری

95 عدد در انبار

ارسال توسط فروشگاه ایپاتر
1,760,000 تومان

95 عدد در انبار

- +

توضیحات

ماژول سیسکو GLC-T ( گیگالایت GE-GB-P1RC-E)

ماژول یک قطعه سخت افزاری می‌باشد که کاربردهای متعددی دارد و با توجه به نیاز خود می‌توانید دستگاه خود را توسط ماژول ارتقا دهید. این مدل از ماژول یک ماژول فیبر نوری است که با سوئیچ‌هایی که دارای پورت Uplink هستند سازگاری دارد. SFP ماژول مدل‌های مختلفی دارد و برای اکثر سوئیچ‌های سیسکو مناسب می‌باشد. شما می‌توانید به راحتی این قطعه سخت افزاری را به سوئیچ‌های خود متصل کنید و با توجه به نوع پورت و هزینه، ماژول خود را انتخاب کنید و پهنای باند انتقال شبکه را ارتقا دهید. ابعاد این محصول برابر با 8.5*13.4*56.5 میلیمتر و وزنی برابر 75 گرم است.

GLC-T

کانکتور این ماژول‌ها متفاوت می‌باشد. این مدل از کانکتور LC استفاده می‌کند و فیبری از نوع SFP ,mini-GBIC برای آن استفاده شده است که می‌تواند داده‌ها را با سرعت Ethernet 1000Base-T منتقل کند. از این ماژول فیبر نوری می‌توانید در شبکه‌هایی استفاده کنید که از پروتکل‌های CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024 استفاده می‌کنند. کابل‌هایی که از نوع Cat 6/Cat 6a می‌باشند را می‌توانید برای این ماژول‌ها استفاده کنید.

*اورجینال، کیفیت تضمین شده با گارانتی بازگشت کالا 10 روز پس از خرید*

 

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.