شناسه محصول: 1900001

GRANDSTREAM GRP2602P تلفن تحت شبکه

ویژگی‌ها
نمایشگر: 2.21 inch
تعداد خطوط: 2 عدد
ویژگی‌ها: پشتیبانی کامل از کدک های صدا، صدای تمام HD روی گوشی و اسپیکرفون، ، تکنولوژی کاهش و حذف صدای مزاحم، امکان ثبت تماس تا 800 شماره به همراه ساعت و تاریخ

تلفن تحت شبکه GRANDSTREAM- GRP2602P

از جمله دیگر انواع گوشی‌های تلفن تحت شبکه که در دسته جدیدترین محصولات از سری تجهیزات مخابراتی به شمار می‌آید، گوشی گرنداستریم مدل GRP2602 می‌باشد. یکی از قابلیت‌های محصولات گرنداستریم این است که می‌توانند به صورت تحت شبکه و با جدید‌ترین تکنولوژی‌ها کار کنند. تمام محصولاتی که به صورت تحت شبکه فعالیت می‌کنند از پروتکل‌هایی جهت انتقال اطلاعات صوتی و تصویری استفاده می‌کنند.

 

تحویل فوری

ناموجود

ارسال توسط فروشگاه ایپاتر
ناموجود

توضیحات

GRANDSTREAM GRP2602P تلفن تحت شبکه

از جمله دیگر انواع گوشی‌های تلفن تحت شبکه که در دسته جدیدترین محصولات از سری تجهیزات مخابراتی به شمار می‌آید، گوشی گرنداستریم مدل GRP2602 می‌باشد.

از جمله قابلیت‌های محصولات گرنداستریم این است که می‌توانند به صورت تحت شبکه و با جدید‌ترین تکنولوژی‌ها کار کنند. تمام محصولاتی که به صورت تحت شبکه فعالیت می‌کنند از پروتکل‌هایی جهت انتقال اطلاعات صوتی و تصویری استفاده می‌کنند. تلفن‌های تحت شبکه که به عنوان تلفن‌های ویپ نیز شناخته می‌شوند، امکان برقراری تماس‌های صوتی و تصویری را ایجاد می‌کنند.

GRP2602P

برخی از دستگاه‌های تلفن‌های گرنداستریم اما تنها قابلیت برقراری تماس‌های صوتی را دارند. این دستگاه تلفن قابلیت پشتیبانی همزمان از 2 خط شهری را دارند که با کلیدهای Line که بر روی دستگاه تلفن قرار گرفته است، امکان پاسخگویی همزمان را نیز ایجاد شده است.

از جنبه ظاهری دارای یک صفحه نمایشگر 2.21 اینچی و وضوح تصویر 132×48 پیکسل می‌باشد. صفحه کلید بر روی دستگاه شامل شماره تماس، حروف و کلیدهای جانبی برای خدمات جانبی می‌باشد.

این دستگاه تلفن از پورت EHS نیز پشتیبانی می‌کند. از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد تلفن‌های تحت شبکه این است که بتوانند به تجهیزات بی‌سیم از طریق تکنولوژی دکت متصل شوند. گوشی گرنداستریم مدل GRP2602 دارای پورت EHS می‌باشد که امکان اتصال به هدست‌های بی‌سیم را فراهم کرده که می‌توانند از این طریق با مخاطبان در ارتباط باشد، ارتباط را قطع کند یا صدای مخاطب را کم و زیاد کند.

یکی از ویژگی‌هایی که کاربران هنگام خرید تلفن‌های ویپ باید به آن‌ها دقت کنند این است که پورت اتصال بیسیم هدست خود را انتخاب کنند. این دستگاه می‌تواند از طریق پورت Jack RJ9 به تجهیزات بی‌سیم مانند هدست متصل شوند.

توضیحات تکمیلی

نمایشگر

2.21 inch

تعداد خطوط

2 عدد

ویژگی‌ها

پشتیبانی کامل از کدک های صدا، صدای تمام HD روی گوشی و اسپیکرفون، ، تکنولوژی کاهش و حذف صدای مزاحم، امکان ثبت تماس تا 800 شماره به همراه ساعت و تاریخ

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.